Spring Ninja 1.1.0.0 (winphone)

Spring Ninja

Spring Ninja
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spring Ninja, Ketchapp'ın sinir eden yapımları arasında ve Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor.

Ketchapp’ın zor beceri oyunları arasında yer alan Spring Ninja, Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz sinir edici başka bir yapım. Oyunda hareket etme kabiliyeti sınırlı olan oldukça kilolu bir ninjanın kontrolünü elimize alıyoruz ve çubuklar arasında geçiş yaparak ilerliyoruz.

Çizgi film tarzı görsellere sahip beceri oyununda göbeği çıkmış ilginç görünümlü bir ninjanın yol almasına yardımcı oluyoruz. Ayaklarındaki yaylar sayesinde aralıklı çubuklardan rahatlıkla atlayabilen ninjamızı kontrol etmek başlı başına bir sorun. Platformlar arasında geçiş yapabilmek için ninjaya ne çok fazla ne çok az dokunmamız gerekiyor. Diğer bir deyişle çubuklar arasındaki mesafeyi çok iyi ölçmemiz ve ona göre hareket etmemiz gerekiyor.

Sonsuz bir oynanış sunan, puan kazanmaya yönelik oyunlardan biri olan Spring Ninja’nın kontrol mekanizması son derece zor. Ninjamız ekrana dokunuş süremize göre hareket ediyor. Fazla dokunduğumuzda atlayacağı çubuğu aşıyor, az dokunduğumuzda çubuğa yetişemiyor ve suya düşüyor. Yayın ne kadar hassas olduğunu birkaç oynayıştan sonra anlayabiliyoruz ancak yüksek puan yapmak bir yana çift haneli rakamlardan oluşan puanı görmek bile oldukça zor.

Spring Ninja, Ketchapp’ın her oyunu gibi dikkat, sabır ve mükemmel refleks üçlüsü bir arada olmadan oynayamayacağınız bir yapım. Tabiri yerinde ise Windows Phone cihazınızda kanser eden oyunlara yer veriyorsanız indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR