STARCHEAP (winphone)
STARCHEAP
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    StarTeam4

STARCHEAP oyununda özel görev için uzaya gönderilen maymunları tehlikelerden uzak tutmaya çalışıyorsunuz.

STARCHEAP, Windows Phone telefonunuzda bitirine kadar hiç ücret ödemeden keyifle oynayacağınız bir uzay macerası oyunu. Uzaya uydu tamiri için gönderilen maymunları korumakla görevli bir astronotun yerine geçtiğiniz oyunda 48 bölüm boyunca maymunları uzaylı, lazer, gökcisim gibi engellerden korumaya çalışıyorsunuz.

Görevleri başarıyla tamamlamak için tek yapmanız gereken ucuna mıknatıs bağladığınız halatı kullanarak maymunları uzay geminize almak. Bunu ne kadar kısa sürede başarırsanız o kadar fazla altınla ödüllendiriliyorsunuz. Başarılı görevler sonrası topladığınız altınları kullanabildiğiniz tek bir yer var o da gezegenler bölümü. Oyuna dünyayla başlıyorsunuz ancak dünya haricinde 3 gezegende oynama şansınız var. En güzeli de tüm gezegenleri sadece altınlarınızı kullanarak açabiliyorsunuz.

Oyunun oynanışı son derece basit gibi görünüyor. Halatı maymunun açısına getirip fırlatıyorsunuz ve hızlıca yakalayıp kendinize çekiyorsunuz. Ancak her bölümde maymunların ve etraflarındaki engellerin sayısı artıyor. Dolayısıyla da hızınızı artırmanız gerekiyor.

YORUMLAR