Stickman Motocross (winphone)

Stickman Motocross

Stickman Motocross
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Motocross, siyah beyaz temalı sonsuz yarış oyunu.

Stickman Motocross, fizik tabanlı yarış oyunlarının atası Hill Climb Racing’in renksizleştirilmiş ve eğlence dozu artırılmış sürümü diyebilirim. Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkan yarış oyununda scooterdan motosiklete, kamyonetten yarış arabasına bir çok araç seçeneğimiz ve her türlü zorlukla karşılaşma olasılığımızın yüksek olduğu özel yapım pistler bulunmakta.

Göz alan görseller yerine elle çizilmiş hissiyatı veren siyah beyaz görsellerin kullanıldığı yarış oyununda ulaşmamız gereken bir nokta yok. Benzinimiz bitmediği ve kaza yapmadığımız sürece yolumuza devam edebiliyoruz. Yolumuza hiçbir engel çıkarılmasa da hangi aracı seçersek seçelim ilerlemek son derece zor. Pistler üzerinde düşünülerek hazırlanmış ve gaz / fren dengesini çok iyi ayarlamazsak tepetaklak geliyoruz.

Siyah beyaz temalı olduğundan çok çekici gelmese de dağlık alanlar, karlı meydanlar, şehir gibi farklı yerlerde yarışma şansı sunan oyunda iki farklı şekilde sanal para kazanabiliyoruz. Yol boyunca çıkan altınları toplayarak ve tehlikeli hareketler yaparak para kazanabiliyoruz. Kazancımız ya yeni araçlara ya da pistlere gidiyor. Yeni araçlarla oynamak, farklı pistler görmek, yarışta yolda kalmamak için yükseltme yapmak kısacası oyuna zevk katan her şey için tabiri yerinde ise beş kuruş harcamamız gerekmiyor.

Her türlü cihazda akıcı oynanış sunmasıyla çok daha çekici duran beceri odaklı yarış oyunları arasında yeni bir seçenek olan Stickman Motocross, Windows Phone'da da ücretsiz ve çok az yer kaplıyor.

YORUMLAR