Stickman Snowboarder 1.0.0.1 (winphone)

Stickman Snowboarder

Stickman Snowboarder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stickman Snowboarder, Windows Phone cihazınızda ücretsiz oynayabileceğiniz en eğlenceli kayak oyunu.

Stickman Snowboarder, Android ve iOS platformunda 1 milyon indirmeyi geçmeyi başaran ücretsiz bir snowboard oyunu ve nihayet Windows Phone platformuna geldi. Windows Phone 8 üzeri cihazlarımıza indirip ufak boyutlu olmasıyla kısa sürede oynamaya başlayabildiğimiz spor oyununda çöpten bir profesyonel bir kayakçıyı kontrolümüz altına alıyoruz.

Tablette olduğu kadar telefonda da rahat bir oynanış sunan Stickman Snowboarder oyununda çılgın bir kayakçı ile bazen çatıda, bazen köprülerin üzerinde, bazen de denizin ortasında birbirinden tehlikeli hareketler yapıyor ve puan kazanmaya çalışıyoruz. Sadece tek başımıza oynamamıza izin veren oyunda kayak ile ne kadar tehlikeli hareketler yaparsak o kadar fazla puan kazanıyoruz. Ancak artistik hareketleri yapmak oldukça zor. Çünkü son hız kayarken aniden karşımıza türlü türlü engeller çıkıyor. Bu engellerden bazılarına asla dokunmamamız gerekirken, bazılarının üzerinden atlayarak hareketimizi yapabiliyoruz.

Kazandığımız puanlarla kayakçımızın dış görünüşünü ve aksesuarlarını yenileme imkanı sunan Stickman Snowboarder, kontrollere alıştığınız vakit daha da saran bir oynanış sunuyor. Oldukça yüksek yerlerden atladığımız ve sürekli kayma durumunda olduğumuz oyunda kayakçımızı sadece iki butonla kontrol ediyoruz. Soldaki butona devamlı dokunarak kayıyor, sağdaki ile de engelleri geçiyor ve puan kazandıran hareketler yapıyoruz.

60 bölümü ücretsiz olarak sunan daha zor bölümlerle karşılaşmak isteyenler için paralı ekstra 60 bölüm sunan Stickman Snowboarder, görsel açıdan başarılı bulmadığım ancak oynanışı son derece eğlenceli bulduğum bir spor oyunu.

YORUMLAR