Stop the Music 2.4.0.1 (winphone)

Stop the Music

Stop the Music
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop the Music, çalan müziğin sesini tek dokunuşla kesmenize imkan tanıyan bir Windows Phone uygulaması.

Stop the Music, Windows Phone telefonunuzda sıklıkla müzik dinleyen biriyseniz kesinlikle indirmeniz gereken bir uygulama. Çalan müziği tek dokunuşla durdurmanıza izin veren uygulama Windows Phone platformundaki önemli bir eksikliği kapatan tek uygulama.

Windows Phone cihazlarda bildiğiniz üzere herhangi bir müzik uygulamasında çalan müziği durdurmak için öncelikle uygulamayı açmanız sonrasında ses çubuğunu bulmanız gerekir. Eğer HTC’nin akıllı kılıfı Dot View’a sahip değilseniz müziği durdurmak tam bir işkence halini alır. Bu noktada öğrenebileceğim Stop the Music uygulaması ile bu sorunu çözebilirsiniz.

Stop the Music aslında Xbox Music, Nokia Music, Pandora veya herhangi bir müzik uygulamasında çalan müziği uygulamayı açmadan durdurmanız için kısayol sunan basit bir uygulama. Ses çubuğunun kısayolu canlı kutucuğa yerleştiriliyor ve butona dokunduğunuzda sesi kökten kapatmış oluyorsunuz. Son derece basit tasarlanmış uygulama görevini başarıyla yapıyor. Son güncelleme ile gelen ses desteği sayesinde sadece stop the music now diyerek canlı kutucuğa dokunmadan sesi kesme şansına da sahipsiniz.

Sesi kapatmak için başlangıç ekranınıza kısayol yerleştiren uygulamanın zamanlayıcı özelliği de bulunmakta. Benim gibi günün her anında müzik dinleyen biriyseniz bu özellik oldukça işinize yarayacaktır.

YORUMLAR