Sunshine Bay 1.0.0.3 (winphone)

Sunshine Bay

Sunshine Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sunshine Bay, tropik bir adada turistleri mutlu etmeye çalıştığınız simülasyon türünde bir Windows Phone oyunu.

Sunshine Bay, Windows Phone telefonunuzda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz sürükleyici bir ada kurma oyunu. Şehir içerisinde geçen, yüksek binalarla dolu simülasyon oyunlarından sıkıldıysanız dört bir tarafınızın denizle çevrili olduğu bir tropik adada kendi düzeninizi kuracağınız bu oyuna bayılacaksınız.

Popüler simülasyon oyunlarının arkasındaki isim GIGL’in yapımlarından biri olan Sunshine Bay oyununda kendimiz tropik bir adada buluyoruz. Kıdemli bir kaptan tarafından karşılanıyor ve adayı tanıma şansı bulmadan adamızın çevresine yapılar inşa ederek oyuna başlıyoruz. Kaptanın da yardımıyla ilk görevimizi tamamlıyoruz. Tabii ki bir ada kurma oyunu olduğundan ilk olarak denizdeki yapılarla ilgilenmemiz normal ancak keşke önce bir adayı tanısaydık diyor ve oyunun oynanışına geçiyorum.

Harika detaylı görseller sunan oyunda oynanış olarak benzerlerinden farklılık göstermiyor. Adamıza kurabildiğimiz tüm yapılar elimizin altında ve tek dokunuşla inşa edebiliyor, geliştirebiliyoruz. Yapıları oluştururken adamıza gelen misafirlerden kazandığımız altınları kullanıyoruz. Tabii ki bir simülasyon oyunu olduğundan oyun yavaş ilerliyor. Her ne kadar altın vererek inşa etme süresini hızlandırabilsek te bu bize pahalıya mal oluyor.

Tropik bir adayı kendi istediğimiz şekle dönüştürebildiğimiz oyunda amacımız tabii ki adamıza ziyarete gelen insanları mutlu etmek ve para kazanarak adamızı geliştirmek. Bunun için hem kara tarafına hem de denize çok sayıda bina inşa edebiliyoruz. Lüks oteller, spa merkezleri, eğlence merkezleri, tekneler turist çekmek için kurabildiğimiz yapılardan sadece birkaçı.

Yavaş ilerleyen şehir kurma oyunlarını seviyorsanız şehrin gürültüsünden uzakta tropik bir adada kendi düzeninizi kurmanıza izin veren Sunshine Bay’ı Windows Phone cihazınıza indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR