Sushi Bar (winphone)

Sushi Bar

Sushi Bar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sushi Bar, dünya çapında tanınan suşi bar işletmecisi olmaya çalıştığınız bir Windows Phone oyunu.

Sushi Bar, Windows Phone telefonunuzda uzun soluklu zaman yönetimi oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız sizi ekran başına kilitleyecek bir yapım. Kendi suşi barınızı açıp işletebileceğiniz oyunda Japonya, İtalya, Fransa, Çin, Amerika dahil pek çok ülkeyi gezerek en leziz soslu suşileri yapanın siz olduğunu dünya geneline göstermeye çalışıyorsunuz.

Oyuna Japonya’da suşi bar açarak başlıyorsunuz. İlk etapta hemen hazırlanabilen sosuz suşiler hazırlıyorsunuz. Gün geçtikçe çok daha fazla malzeme içeren özel soslu suşiler çıkarmaya başlıyorsunuz. Müşterileriniz her geçen gün artmaya başlıyor ve artık dünya geneline açılma kararı alıyorsunuz. Japonya’nın dışında kendinize yer ediyorsunuz. Dünya genelinde tanınan suşi bar işletmecisi unvanına sahip olduğunuzda kariyerinize son noktayı koyarak oyunu sonlandırıyorsunuz.

Bölüm bölüm ilerleyebildiğiniz hikaye modunun yanı sıra sonsuz oyun modunu da denemenizi tavsiye ederim. Sonsuz modda mesai kavramı olmadığından ve de müşterilerin ardı arkası kesilmediğinden sürekli çalışma durumundasınız ancak bu mod da hikaye modu kadar heyecanlı geçiyor. Unutmadan, hangi modda oynarsanız oynayın menülerinizi hazırlarken müşterileri fazla bekletmemeniz gerekiyor. Aksi halde tavsiye edilmiyorsunuz; dünya geneline yayılma hayalleriniz de suya düşüyor.