Swinging Bunny (winphone)

Swinging Bunny

Swinging Bunny
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swinging Bunny, tavşan Bugsy'e havuçları yemesinde yardımcı olduğunuz bir Windows Phone oyunu.

Swinging Bunny, Bugsy adında çöl adasında kalmış yardım bekleyen bir tavşanın macerasını konu alan bir Windows Phone oyunu ve hem ücretsiz hem de ufak boyutlu. Animasyonlarla süslenmiş olabildiğince renkli görsellerinin yanında her yaşta oyuncuya hitap eden kontrol sistemiyle dikkatimizi çeken oyunda iple sallanma yeteneğimizi konuşturuyoruz.

İple sallanarak ilerleyebilen yetenekli bir tavşanın kontrolünü ele aldığımız oyunda amacımız tavşanın midesine olabildiğince fazla havuç girmesini sağlamak. Tavşanımız çöl adasında olduğundan havuçlar adanın belli noktalarına serpiştilmiş ve onlara ulaşmamızı engelleyen son derece tehlikeli objeler var. Kaktüsler, sarkan yılanlar bizi adadan silmek için konulmuş onlarca engelden sadece birkaçı. Bunları es geçerek havuçlara ulaşmanın tek yolu ise sallanmak.

Ekrana dokunup basılı tuttuğumuzda tavşanımız ipini atmış oluyor, parmağımızı çekip tekrar dokunduğumuzda sallanmaya başlıyor. Örümcek adam misali sallanarak havuçları topluyoruz. Oyunun sonu yok ve puanımız topladığınız havuçlara ve mesafemize göre hesaplanıyor. Zaten oyun ekranında sağ üst köşede ne kadar ilerlediğimiz görebiliyoruz.

Çizgi filmden kopup gelmiş sevimli mi sevimli tavşan Bugsy’ye havuçları yemesinde yardımcı olduğumuz oyun sonu olmadığından, puan kazanma odaklı olmamız gerektiğinden bir süre sonra sıkabiliyor.

YORUMLAR