Talkray (winphone)

Talkray

Talkray
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talkray uygulamasını kullanarak Windows Phone cihazlarınızdan dostlarınızı arayabilir, onlara mesajlar gönderebilirsiniz.

Talkray uygulaması, Windows Phone akıllı telefon kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir mesajlaşma ve arama yapma uygulaması olarak karşımıza çıktı. İnternet bağlantısı üzerinden çalıştığı için herhangi bir şekilde normal görüşme dakikalarınızdan çalmayan veya SMS paketinizi bitirmeyen uygulama, böylelikle her an her yerden dostlarınıza erişmenize yardımcı oluyor.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte sunulan uygulama, tüm dünya çapındaki kullanıcıları birbirine bağlayabiliyor ve böylece dünyanın öteki ucunda da olsa dostlarınıza çağrı yaparak ulaşabiliyorsunuz. Bu çağrılar esnasında çok düşük miktarda veri kullanımı gerçekleştirildiği için 3G üzerinden görüşme yaparken bile güvenle kullanabiliyorsunuz.

Çağrılara ek olarak mesajlaşma imkanları da sunan uygulama, grup görüşmelerinin hem çağrı hem de mesaj olarak yapılmasına olanak tanıyor ancak bu konuda 25 kişilik bir sınır olduğunu da belirtmek gerekiyor. Uygulamanın kişi ekleme gerektirmemesi ve direkt olarak rehberinizden faydalanması sayesinde onu kullanan tüm arkadaşlarınızı hemen görerek aramalar yapmanız yahut mesajlar göndermeniz çok kolay oluyor.

Emoji desteğine de sahip olan ve çağrılar veya mesajlar esnasında kesintiler barındırmayan uygulama, akıcı bir şekilde iletişim kurmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alacaktır. Denemelerimiz esnasında herhangi bir sorun veya performans sıkıntısıyla da karşılaşmadığımızı belirtmek gerekiyor.

YORUMLAR