Tapatalk 2015.613.220.4553 (winphone)

Tapatalk

Tapatalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tapatalk, favori forumlarınızı Windows Phone telefonunuzdan takip etme kolaylığı sunan ücretsiz bir uygulama.

Tapatalk, spordan teknolojiye, modadan politikaya her türlü konunun konuşulduğu platform olan forumları mobil cihazımıza taşıyan bir uygulama. Favori forumlarımızı Windows Phone telefonumuzdan daha rahat ve istediğimiz zaman takip etmemize imkan tanıyan harika bir uygulama olduğunu söleyebilirim.

Günümüzde her ne kadar Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar üzerinden tartışma moda olsa da forumlar da hala milyonlarca kişi tarafından kullanılmakta. Hemen her konuda merak ettiğimize anında ulaşma ve diğer kullanıcılarla tartışma ortamı sunan forumları tek bir çatı altında toplayan özel bir uygulama dahi var: Tapatalk. Windows Phone için küllerinden doğan Tapatalk uygulaması, her gün veya hafta sonları takip ettiğiniz favori forumlarınızı tek bir yerde topluyor ve forumlar arasında adres yazmadan gezinme kolaylığı sunuyor.

50.000’den fazla farklı konuların tartışıldığı forumlara erişme imkanı tanıyan Tapatalk uygulamasında forumları takip etmenin haricinde forumlara katkı sağlama şansına da sahipsiniz. Mesaj gönderme, fotoğraf paylaşma, hatta forum yöneticileriyle özel mesajlaşma imkanınız bile var. Uygulamanın en güzel yanı tüm bunları sol panelden rahatlıkla yapabiliyor olmanız. Örneğin; forumdaki arkadaşınızdan bir mesaj geldi. Hemen bildirimler menüsünü açıyor ve mesajınızı okuyorsunuz. Veya forumlara dokunarak tek dokunuşla takip ettiğiniz tüm forumlara ulaşabiliyor ve web tarayıcıda adres yazmakla uğraşmadan forumlar arasında gezinebiliyorsunuz.

Özellikle yeni bir ürün satın alırken karar verme aşamasında büyük yardımcı olan forumları takip edenler arasındaysanız Windows Phone için daha kullanışlı hale getirilen yeni Tapatalk uygulamasını indirmenizi öneririm.