Taps Taps Taps 1.0.0.0 (winphone)

Taps Taps Taps

Taps Taps Taps
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taps Taps Taps, Windows Phone telefonunuzda parmaklarınızı çalıştırmak için oynayacağınız bir beceri oyunu.

Taps Taps Taps, parmaklarımızın ne kadar hızlı çalıştığınız test eden mobil oyunlardan biri ve sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor. Görsel açıdan hiçbir şey sunmayan oyun reflekslerimizi ve hızımızı iyileştirmemize yardımcı oluyor. Tabii ki bunu yaparken sinirlerimizi alt üst ediyor.

Radical, Bouncing Ball, CoogyLoop gibi Android ve iOS’un gözde beceri oyunlarını Windows Phone cihazımıza taşıyan 250k’nın yepyeni oyunu Taps Taps Taps adından da anlayacağınız üzere tamamen hız üzerine yoğunlaşılmış bir yapım.

Tamamen ücretsiz olduğundan sağdan soldan reklamla karşılaşmadığımız oyunda amacımız ekrana 100 defa dokunmak. Tabii ki bunu olabildiğince hızlı bir şekilde yapmamız isteniyor. Oyun esnasında süre işlemiyor gibi gözükse de aslında görünmeyen, oyun sonunda çıkan bir süre var. Oyunun ilginç yanı ise ekrana 100 kez dokunamadığımızda başarısız olmuyoruz. Parmaklarımızı olması gerekenden yavaş çalıştırıp 100 defa ekrana dokunduğumuzda kaplumbağa hızında oynadığımız algılanıyor ve puanımız oldukça düşük oluyor.

Nefesimizi tutup parmaklarımızı ısındırdıktan sonra ekrana seri biçimde dokunmamızı isteyen oyunun farklı modları yok ve sadece tek başımıza oynayabiliyoruz. Tahmin edeceğiniz üzere en iyiler listesine girmek tek amacımız.