TeamViewer (winphone)
TeamViewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,007

  • Üretici

    TeamViewer

TeamViewer, Windows Phone platformundaki ücretsiz en iyi uzaktan bağlanma ve kontrol uygulama.

TeamViewer, Windows Phone telefonunuzda içinden çıkamadığınız bir sorunla karşılaştığınızda soluğu telefonunuzu aldığınız mağazada almak yerine, teknik konulardan anlayan birilerine telefonunuzu açıp uzaktan sorunu çözmesine imkan tanıyan bir uzaktan bağlanma ve kontrol uygulaması.

Sorunsuz çalışmasının yanında her seviyede kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği düzeyde olduğundan uzaktan bağlantı sağlamak için en çok tercih edilen uygulama olan TeamViewer’ın yenilenen Windows sürümünü hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda aynı şekilde kullanabiliyorsunuz. Windows 10 telefonunuzda veya PC’nizde çözemediğiniz sorunlar için arkadaşınızı davet edip uzaktan sorunu çözmesini sağlayabiliyorsunuz.

TeamViwer’ın güvenlik konusunda da ileri seviyede olduğunu belirtmek gerek. Karşıdaki kişinin cihazınıza erişmesi için size özel oluşturulmuş kimliğinizi paylaşmanız gerekiyor. ID’nizi bilmeyen biri cihazınıza erişemiyor. ID’nizin sabit kalmasını ve değişmesini sağlayabiliyorsunuz.

En yüksek güvenlik standartını destekleyen TeamViewer’ın diğer bir güzel yanı güvenlik duvarları ve proxy sunucuları ardından bilr uzaktaki bilgisayara sıkıntısızca erişim sunması. Bu tarz uygulamalarda bildiğiniz üzere güvenlik programları sıkıntı yaratır, ayarlarıyla uğraşmanız gerekir ancak TeamViewer’da hiçbir ayar yapmanız gerekmiyor.

Teknolojiden sizin kadar anlamayan yakınlarınız varsa onları listenize eklemeniz ve yardım istediklerinde tek dokunuşla cihazlarınıza erişmeniz mümkün.

YORUMLAR