Teddy the Panda (winphone)

Teddy the Panda

Teddy the Panda
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Teddy the Panda, yavru pandayla oyunlar oynadığınız süper eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Teddy the Panda, mobil cihazda oyun oynamaya meraklı çocuğunuz için seçebileceğiniz bir sanal hayvan bakma oyunu. Kısa süreliğine gerçeğe dönüşen oyuncak bir pandanın odasına konuk olduğumuz oyunda amacımız pandanın mutluluğunu sağlamak.

Windows Phone’da resmi olarak karşımıza çıkan oyunda sevimliliğinden ötürü ne yaparsın yapsın asla kızamayacağımız bir pandanın bakımını üstleniyoruz. Bizi oyuncaklarla dolu odasına çağıran pandamızın her daim mutlu olmasını sağlamak epey zor bir iş. Odasında trambolinden kaydırağa onlarca oyuncak var ve pandamızın bu oyuncaklarla enerjisini tüketmesi oldukça zaman alıyor. Neyse ki pandamız kısa süreliğini de olsa eğlencesine son veriyor ve tatlı bir uykuya dalıyor. Gerek uyku esnasında gerekse de oyun oynarken onu sevme şansına da sahibiz. Sevdiğimizde verdiği farklı tepkiler ise anlatılmaz yaşanır dedirtecek cinste.

Oyuncak pandamızla oyunlar oynamak, dürtmek, yatırmak haricinde görünümünü de değiştirebiliyoruz. Pandamızın gardrobunda onu tabiri yerinde ise şekilden şekile sokacak onlarca kostüm, aksesuar bulunmakta. Pandamız neyi seçersek seçelim huysuzluk yapmıyor, dilediğimizi giydirebiliyoruz.

YORUMLAR