Temple Run 2 1.6.0.0. (winphone)
Temple Run 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14,948

  • ÜRETİCİ

    Imangi Studios

Sevilen kaçış oyunu Windows Phone cihazlar için de yayınlandı!

Temple Run 2 Android ve iOS versiyonu yaklaşık bir yıl önce yayınlanan popüler kaçış oyununun Windows Phone versiyonudur.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz Temple Run serisinin son oyunu bize yüksek kalite grafikler, eğlence ve heyecan dolu bir oynanış, bonuslarla süslenmiş akıcı bir oyun sistemi ve bitmeyen bir içerik sunmaktadır.

Mobil oyunculuğu yeniden tanımlayan Temple Run 2'de lanetli bir idolü kaçıran birkaç maceracı kahramanı kontrol etmekteyiz. Kahramanlarımızın peşine takılan dev gorili atlatabilmek için tehlikeli uçurumları, madenleri ve ormanlar gibi farklı mekanları ziyaret etmekteyiz. İdolle kaçarken bir yandan gorile dikkat etmeli diğer yandan yolumuza çıkan engellerin üzerinden atlamalı, yön değiştirmeli, yeri geldiğinde altından kaymalı ve yolumuz üzerindeki altınları toplamalıyız.

Temple Run 2'de 4 farklı karakterden birini seçebiliyoruz ve bu kahramanların özelliklerini oyunda ilerledikçe geliştirebiliyoruz. Oyun esnasında kahramanımızı geçici olarak avantaj sağlayacak çeşitli bonusları da toplayabilmekteyiz. Kendine has özel yeteneklere sahip kahramanlarımız oldukça hoş grafiklere sahip ortamlarda devasa gorilden kaçıyor ve bize inanılmaz bir eğlence yaşatıyor.

YORUMLAR