Temple Run: Oz 1.0.2.0 (winphone)
Temple Run: Oz
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    953

  • ÜRETİCİ

    Disney

Temple Run: Oz ile eğlenceli bir maeraya atılıyoruz

Temple Run: Oz klasik kaçış oyunu serisi Temple Run'ın geliştiricisi Imangi Studios ve Muhteşem ve Kudretli Oz filminin yapımcısı Disney tarafından ortaklaşa yapılan bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıkmış bir Windows Phone oyunudur.

Temple Run 2'de kullanılan oyun yapısını Muhteşem ve Kudretli Oz filminin hikayesiyle birleştiren oyunda filmin ana kahramanı Oz'u kontrol ederek uçarak size yaklaşan ve çığlık atan babunlardan kaçmaya çalışıyoruz ve yeri geldiğinde zıplıyor, yön değiştiriyor ve kayıyoruz. Temple Run: Oz bize filmde gördüğümüz gizemli mekanları keşfetme imkanı veriyor ve yüksek kaliteli bir eğlence sunuyor.

Temple Run: Oz'da temel amacımız yolumuz üzerindeki altınları toplayarak engellerden sakınmak ve ne kadar uzağa kadar kaçabileceğimizi test etmek. Filmde görmüş olduğunuz etkileyici mekanlardan bazılarına oyun içerisinde rastlayabiliyorsunuz. Maceramızda sadece koşarak kaçmıyoruz, yeri geldiğinde sıcak hava balonuna atlayarak heyecanı gökyüzünde de yaşıyoruz.

Temple Run: Oz reflekslerimizi test eden bir oyun. Oyunda mekanlar biz koştukça değişiyor ve bu değişikliklere uyum sağlayarak zıplamalarımızı, kaymalarımızı ve yön değişikliklerini doğru zamanlamayla gerçekleştirmemiz gerekiyor. Oyun kaliteli ve göze hoş görünen grafiklerle donatılmış. Temple Run: Oz bu türdeki en başarılı oyunlardan biri.

YORUMLAR