Tennis Pro 3D 1.8.0.0 (winphone)

Tennis Pro 3D

Tennis Pro 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Pro 3D, Windows Phone platformundaki en ufak boyutlu ve eğlenceli tenis oyunu.

Tennis Pro 3D, ücretsiz ve ufak boyutlu tenis oyunları arasında bence en başarılısı ve Windows Phone’da indirilebilir olması oldukça güzel. Hem görsel hem de oynanabilirlik olarak diğer platformlardan farklı bir şekilde karşımıza çıkmayan spor oyununda 4 farklı oyun seçeneği var.

Birinci şahıs kamera açısı ile oynanan tenis oyunlarından biri olan Tennis Pro 3D oyunu, oyun modlarıyla öne çıktığından oynanıştan önce modlardan kısaca bahsetmek istiyorum. Tournament, Pro-Fun, Exhibition ve Challenges ilk etapta açık gelen oyun seçenekleri arasında. Tournament modunu seçtiğimizde İngiltere ve Fransa olmak üzere iki seçenek karşımıza geliyor ve giriş ücretini (altınlarımızı kullanıyoruz.) vererek turnuvaya katılıyoruz. Her maç kazanmamız gereken bu mod uzun süreli olduğundan oyunu beğenirseniz oynayacağınızı düşünüyorum. Diğer oyun modumuz Pro-Fun’da karşıdan atılan tenis topuna karşılık vererek farklı noktalarda beliren hedefleri vurmaya çalışıyoruz. Yani atışlarımızı geliştirmek için oynayabileceğimiz bir mod. Exhibition’da ise karşımıza yapay zekayı (seviyesini ayarlayabiliyorsunuz.) alarak antrenman yapıyoruz. Son oyun modu Challenges’da da amatörden profesyonele birçok oyuncu karşımıza çıkıyor ve dilediğimizi seçerek birebir maçlar yapıyoruz.

Kazandığımız maçlar neticesinde topladığımız altınları sadece turnuvalara girebilmek için harcamıyoruz. Aynı zamanda farklı kortların kilidini açmak ve oyuncumuzun güç, hız ve dayanıklılık özelliklerini artırmak için kullanabiliyoruz.

Her gün bonus içerikler sunan oyun oynanış olarak ta benzerlerinden oldukça farklı. Birinci şahıs kamera açısıyla oynadığımızdan oyuncumuzu hiç göremiyoruz ve farklı kaydırma hareketlerini kullanarak oynuyoruz. Her ne kadar oyunun başında hareketlere ilişkin yardımcı sunulsa da kolay alışılmıyor, pratik gerektiriyor.

YORUMLAR