Terraria 1.2.0.0 (winphone)
Terraria
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,027

  • Üretici

    505 Games Srl

Terraria, hem grafikleri hem de oynanış tarzı ile Minecraft'a oldukça benzeyen, popüler bir strateji oyunudur.

Terraria, retro tarzı görselleri ve basit oynanışı ile son dönemin en çok konuşulan oyunlarından Minecraft’a oldukça benzeyen sanal macera oyunudur. Tüm platformlarda oynanabilir olan oyun bazıları tarafından eleştiri yağmuruna tutulsa da en çok satan oyunlar arasında kendisine yer buldu. Minecraft’ta olduğu gibi bir yandan elimizdeki materyalleri kullanarak kendi dünyamızı inşa ediyor, diğer yandan da el emeği göz nuru dünyamızı bozmaya çalışan canavarları yaklaştırmamaya çalışıyoruz.

Terraria, oynanış ve amaç açısından MineCraft’a oldukça benzese de daha iyi işçilik sistemi ve daha fazla özelleştirme sunması ve de bitmek bilmeyen dev yaratıklar içermesi onu farklı biraz da olsa farklı kılmakta.

Düşük bellekli Windows Phone telefonunuzda bile rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda silah, zırh, iksir dahil 300’den fazla materyal, hayalinizdeki yapıları oluşturmanıza imkan veren 25’den fazla blok türü, evinizi alt üst edecek 80’den fazla yaratık, karşı karşıya geleceğiniz 8’den fazla dev canavar oyunda yer alan öğelerden sadece birkaçı.

Hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaran en iyi oyunlardan biri olan Terraria, bağımsız oyun severlerin kaçırmaması gereken bir yapım.

YORUMLAR