Texas Holdem Poker 2.0 (winphone)

Texas Holdem Poker

2.0
Texas Holdem Poker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Texas Holdem Poker, Dünya genelinde milyonlarca oyuncuya sahip olan başarılı ve eğlenceli bir Windows Phone poker oyunu.

Texas Holdem Poker, Windows Phone platformu üzerinde oynayabileceğiniz en iyi poker oyunlarından bir tanesi olarak ücretsiz olaran sunuluyor. Eğer poker oynamayı seviyorsanız ve Windows Phone sahibiyseniz bu oyunu mutlaka indirmelisiniz.

Arayüzünden oyuniçi görüntülerine kadar titizlikle hazırlanmış şık tasarıma sahip olan oyunda günlük giriş yaparak aldığınız çipleri çoğaltmak için diğer oyuncuları yenmeniz gerekiyor. Tabi yenebilmek için de çok iyi strateji, yerinde bölöfler ve biraz da şans gerekiyor. Fakat dikkat etmeniz gereken nokta ne kadar çip kazanırsanız kazanın hiç bir zaman gaza gelmeyin. Çünkü bir anlık gaflete düşerek alacağınız riskler günler boyunca kazandığınız tüm çipleri kaybetmenize sebep olabiliyor.

Sahip olduğunuz çip miktarına göre masalar bularak oynadığınız oyunda dünya genelinden rakipler ile karşılaşarak kozlarınızı paylaşıyorsunuz. Diğer kart oyunlarının aksine pokerde her el sonunda masadan kalkma lüksünüz bulunuyor. Kendinizi şanslı hissetmediğiniz zamanlarda yada çok kaybettiğniizi düşündüğünüz an masadan kalkarak ara verebilirsiniz.

Oyunda çipiniz kalmazsa oyun içi marketten çip satın alınabiliyor. Bu yüzden günlük olarak verilen çipleri tasarruflu kullanarak çoğaltmaya çalışmanız gerekiyor. Düzenlenen tunuvalarda ve çekilişlerde ekstra ödüller de kazanabiliyorsunuz. Oyunda kendinize özel bir profil resminiz var ve dilediğiniz de değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içerisinde masada oturan diğer oyuncular ile konuşarak iletişim kurabilir ve hatta yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Oyuna girebilmek için ihtiyacınız olan ilk şey internet bağlantısı. Diğeri ise bir hesap. İster sıfırdan bir hesap oluşturun, isterseniz de Facebook hesabınız ile bağlanın. Poker oynamayı seviyorsanız Windows Phone'larınız üzerinde dilediğiniz zaman poker oynayabilmek için Texas Holdem Poker'i için ücretsiz olarak indirmeniz yeterlidir.

YORUMLAR