The Veil 1.0.5.0 (winphone)

The Veil

The Veil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Veil, ilk olarak Windows Phone'a çıkan ender oyunlar arasında ve hikaye odaklı oynanışı ile tadı damağınızda kalacak bir yapım.

The Veil, ilk olarak Windows Phone platformuna çıkan ender oyunlar arasında ve hikaye odaklı macera oynanışı ve yüksek kalitede grafikleri ile dikkat çeken bir yapım.

Bir denizaltını kontrol ettiğimiz ve buz dağları arasında gezintiye çıktığımız bir episodik macera oyunu olan The Vell, toplam dört bölümden oluşuyor. İlk sürümde hikayeyi anlatan bir giriş bölümünü geçtikten sonra sadece bir bölüm oynamamıza izin veriliyor. Zaten 15 – 25 dakika gibi çok kısa bir sürede bölümü tamamlamış oluyoruz.

Hikaye doğrultusunda oldukça yavaş ilerleyen bir yapım olan The Vell’in mekaniklerine baktığımızda oldukça basit olduğunu görüyoruz. Denizaltını yönlendirmek için tek yapmanız gereken ekranın herhangi bir yerine basmak ve basılı tutmak.

Kuzeybatı Geçidi’nde kaybolan ve bazılarının halen bulunamadığı gemiler düşünülerek hazırlanmış bu macera oyununun ortama göre değişen –ödüllü- müziklerine de hayran kalacaksınız.

YORUMLAR