The Wall Street Journal 1.0.0.0 (winphone)

The Wall Street Journal

The Wall Street Journal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uluslararası ekonomi haberleri, finans ve borsa sizin ilgi alanınıza giriyorsa The Wall Street Journal ile konunun uzmanlarından haberleri takip edebilirsiniz.

Dünya üzerinde önemli ekonomik gelişmeleri merkezinden takip etmek isteyenler için en iyi kaynaklardan biri olan The Wall Street Journal uygulaması direkt olarak Dow Jones & Company, Inc. ekibince hazırlanmış resmi bir uygulama. Özellikle de uluslarası finans ve borsa trendlerini yakın takibinize almak istiyorsanız bu uygulama size uzamnların birinci ağızdan haberlerini aktaracaktır.

Senelerden beri basılı yayın hayatını sürdüren ve dünya üzerinde en prestijli İngilizce gazetelerden biri olan The Wall Street Journal, dijital döneme geçilmesiyle birlikte web sayfası olarak da hizmet vermeye başlamıştı. Şimdi bunu bir adım ileriye taşımak isteyen ekip, Windows Phone cihazınızdan web içeriğini size özel optimizasyon ayarlarıyla sunuyor.

Ücretsiz bir haber servisinden faydalanmak istiyorsanız ve ABD'nin borsa ve finans trenleri sizin yakın ilgi alanınızda yer alıyorsa The Wall Street Journal uygulaması ile haberi kaynağından takip etme avantajıyla birlikte yazar kadrosunun yayın geçmişine de kolaylıkla ulaşıyorsunuz.

YORUMLAR