Threema 1.1.1.1454 (winphone)

Threema

Threema
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Threema, uçtan uca şifreleme sistemini kullanan çapraz platform destekli mesajlaşma uygulamasıdır.

Windows Phone telefonunuzda mesajlaşmak için Telegram Messenger, WhatsApp gibi internet bağlantısı kullanan servisleri tercih ediyorsanız Threema adlı uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Windows Phone için yeni yayınlanan bu mesajlaşma uygulaması uçtan uca sağladığı şifreleme seçeneği ile öne çıkıyor ve benzer uygulamalarda olmayan pek çok özelliği kullanımınıza sunuyor.

Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlarla uyumlu olan Threema, uçtan uca şifreleme sistemini kullanıyor; bu sayede sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza gönderdiğiniz ileti ve fotoğraflar başkaları tarafından asla görülmüyor. Bunun yanında uygulamayı kullanabilmeniz için telefon numarası ve e-posta adresi gibi özel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmiyor.

Yazdığınız mesajları operatörlerden bile gizleyebilen Threema’da diğer mesajlaşma uygulamalarının sunduğu metin mesajı yazma, video ve resim gönderme, sesli mesaj gönderme, konum paylaşma, kişileri senkronize etme seçeneklerine ek olarak tüm metin ve sesli mesajları – resimleri – fotoğrafları - GPS konumlarını uçtan uca şifreleme, anonim olarak anlık mesajlaşma, verileri diğer kişilere kapama, yerel dosyaları şifreli olarak saklama özelliklerini içeriyor.

Threema, WhatsApp gibi görünüşte ücretsiz ancak abonelik gerektiren bir sisteme sahip değil. 1,99 TL ödediğinizde dilediğiniz süre boyunca kullanabiliyorsunuz.

YORUMLAR