Threes! 1.2.3.6 (winphone)

Threes!

Threes!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Threes!, ödüllü bulmaca oyunlarından biri ve Windows Phone için ücretsiz.

Threes!, Windows Phone tabanlı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz bulmaca oyunlarından biri. Sayıları toplamaya dayanan renkli bulmaca oyununda amacınız 3’ün katlarına ulaşmak. Tek hedefiniz tabloya odaklanmak ve olabildiğince yüksek puan yaparak arkadaşlarınıza meydan okumak.

Ödüllü bulmaca oyunları arasında yer alan Threes! Windows Phone platformunda oldukça geç karşımıza çıktı ancak resmi olarak geldi. Sirvo LLC imzasını taşıyan sayılı bulmaca oyunu ilginç olarak bu platformda ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş. Threes! çok beklediğiniz oyunlar arasındaysa elinizi çabuk tutup hazır tamamen ücretsizken indirim derim.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz bulmaca oyununda oynanış oldukça basit. 3’ün katlarını elde etmeye çalışıyoruz. Örneğin; 1+2=3, 3+3=6, 6+6=12. Bu şekilde oyun ilerliyor. Ancak oyunun bir sonu yok. 2048 oyunundaki gibi 2048’i elde ettiğinizde oyun sonlanmıyor. Öte yandan 3+3 olarak başladığınız oyunda ilerledikçe sayıları toplamak zorlaşıyor. Başta düşünmeden kaydırarak topladığımız sayıları sonrasında toplamak için çok daha fazla süre kafa yoruyoruz.

Threes!, birkaç saniye içerisinde nasıl oynanacağını öğrendiğiniz, öğrendikten sonra da bırakamayacağınızı düşündüğüm zaman öldürmek için birebir Windows Phone oyunları arasında. Kafa yoran bulmaca oyunlarını seviyorsanız, ücretli olmadan indirin derim.