Timber 1.7.0.3 (winphone)

Timber

Timber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Timber, Windows Phone için ilk tam özellikli Tinder istemcisi ve ücretsiz.

Timber, Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış ilk Tinder istemcisi ve sürekli güncellenen bir arkadaş bulma veya genel olarak sosyal ağ uygulaması diyebiliriz. Windows Phone 8 ve üzeri tüm cihazlarla uyumlu ve ücretsiz indirilebilen uygulamanın en dikkat çeken özelliği ise resmi Tinder uygulamasının sunduğu tüm özellikleri içerisinde barındırması.

Tinder bildiğiniz üzere arkadaş bulma uygulamaları arasında en çok kullanılanlar arasında ve dünya genelinde oldukça popüler. Ancak böylesine popüler bir uygulama ilginç olarak Windows Phone platformunda yer almıyor. Bu sebeple de mağazada birçok Tinder uygulaması yer almakta. Ancak Timber, Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş ilk Tinder istemcisi olduğundan oldukça özel.
Windows Phone cihazınıza ücretsiz indirip deneyebileceğiniz bir arkadaş bulma uygulaması olan Timber’ı Facebook hesabınızı bağlayarak hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Facebook hesabınızı bağlamanızın ardından sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişiler listeleniyor. Bunlar arasından dilediğinizi seçip sohbet etmeye başlıyorsunuz.

Timber uygulamasının arayüzü ve kullanımı resmi Tinder uygulamasından bir farklılık göstermiyor. Kişilerin fotoğrafları isim, yaş ve diğer bilgileri ile birlikte karşınıza geliyor. (Tabii ki kriterlerinizi önceden belirleme şansına sahipsiniz.) Basit bir kaydırma hareketiyle kişiyi beğendiğinizi ifade ediyorsunuz. O da sizi beğenirse sohbet ortamı başlıyor ve yepyeni bir arkadaşlığa merhaba diyorsunuz. Sohbet demişken sohbetinden hoşnut olmadığınız kişiyi engelleme şansına da sahipsiniz.

Arkadaş bulma uygulamaları arasında oldukça popüler olan Tinder, Windows Phone Mağazası’na gelene kadar ücretsiz alternatifi Timber’ı indirip kullanabilirsiniz.

YORUMLAR