Tiny Auto Shop (winphone)

Tiny Auto Shop

Tiny Auto Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tiny Auto Shop, oyuncak araba mağazasında tek başınıza çalıştığınız bir zaman yönetimi oyunu.

Tiny Auto Shop, araba mağazasının yönetimini ele aldığımız uzun soluklu ve eğlenceli bir yapım. Windows Phone platformunda da karşımıza çıkan iş ve zaman yönetimi oyununda amacımız mağazamızı geliştirerek oyuncak arabalarla dolup taşmasını sağlamak.

Yetişkinler kadar çocuklarında da rahatlıkla oynayabileceği tarzda bir oyun olan Tint Auto Shop’da oyuncak arabaları tamir etmekten parçalarını değiştirmeye, modifiye etmekten market satışlarını kontrol etmeye kadar pek çok işi yapıyoruz. Ne yazık ki tüm bu işleri tek başımıza yapmamız gerekiyor.

Mağazamıza gelen müşterilerin arabalarında farklı sorunlar oluyor. Kimisi arabasını tamir için bırakıyor, kimisi parça taktırmak için bırakıyor, kimisi yıkanmasını istiyor, kimisi de benzin koymamızı istiyor. Müşterilerin ne istediklerini arabaların üzerinde çıkan simgelerden anlıyoruz. Aynı yerde çıkan yüz ifadesi ise müşterilerin hizmetimizden ne kadar memnun kaldıklarını gösteriyor.

Birinci günümüzde hemen halledebileceğimiz çok basit işler veriliyor ve mağazamıza uğrayan arabaların sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Gün geçtikçe daha fazla iş yapıyor; dolayısıyla daha fazla kazanıyoruz. Tabii ki işleri büyütmek için mağazımızı sürekli olarak geliştirmemiz, yenilememiz gerekiyor. Aksi halde gelen müşteriler tabiri yerinde ise elleri boş dönüyor.
Kendi oyuncak araba mağazanızı yönetebileceğiniz Tiny Auto Shop oyununu zama yönetimi oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR