TinyPlanet 1.2.0.0 (winphone)

TinyPlanet

TinyPlanet
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için çıkan TinyPlanet, gelmiş geçmiş en ilgin fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olabilir.

Benzerine rastlamanın çok zor olduğu bir fotoğrafçılık uygulaması olan TinyPlanet ile fotoğraflarınızı sıkıştırıp mini birer gezegene dönüştürebiliyorsunuz. Özellikle panoramik fotoğraflarla harika işler çıkartan bu uygulama ile sevdiğiniz bir manzarayı çizgi film dünyasından fırlamış bir gezegene dönüştürebiliyorsunuz. Yakınlaştırma, rotasyon ve döndürme gibi seçenekle fotoğraflarınızda dilediğiniz kurcalamaları gerçekleştirerek dairesel şeklin içerisine kendi sanatsal ruhunuzu katabilirsiniz.

TinyPlanet kullanırken dikkat etmeniz gereken birkaç incelik var. Uygulama arayüzünden seçtiğiniz fotoğrafı veya fotoğrafları açmanızla birlikte iyi sonuçlar almak istiyorsanız manzara fotoğrafları tercih etmelisiniz. Panoramik fotoğraflarla daha da iyi bir performans yakalayacaksınız. Tunnel seçeneğiyle fotoğrafınızda ters bir etki yaratıp orta alanı da boş bırakan çalışmalar yaratabilirsiniz. Fotoğrafın sağ ve sol uçları uyum gösteren çalışmalarınız varsa sonuç daha da çarpıcı olacaktır.

Yakınlaştırma ve rotasyon seçenekleri fotoğrafınıza kattığınız görünümün boyutunu veya eksenini dilediğiniz şekilde ayarlamanıza izin verecektir. Reset butonu sayesinde ise yapmış olduğunuz işlemi iptal ederek eski duruma dönmeniz mümkün. İstediğiniz sonucu yakalayamadığınız çalışmalarda bu seçenek oldukça işinize yarayacaktır.

Ücretli bir uygulama olan TinyPlanet, mobil cihazlarda az rastlanan özellikleriyle Windows Phone cihazınızda orjinal fotoğraf çalışmalarına imza atmanızı sağlıyor.