Toca Hair Salon 2 1.0.1.0 (winphone)
Toca Hair Salon 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,837

  • ÜRETİCİ

    Toca Boca

Toca Hair Salon 2, kuaför salonu işlettiğiniz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Toca Hair Salon 2, hem çocukların hem de yetişkinlerin oynayabileceği ufak boyutlu bir beceri oyunu ve Windows Phone platformunda da indirilebilir durumda. Elle çizilmiş hoş grafikleri ve karakter animasyonları ile dikkat çeken oyunda altı adet daimi müşterisi olan bir kuaför salonunu işletiyoruz.

Dünyaca ünlü oyuncak firması Toca Boca’nın imzasını taşıyan Toca Hair Salon 2, boş zamanlar için ideal oyunlar arasında ve kafa yormadan oynayabileceğiniz süper eğlenceli bir yapım. Genellikle çocuk oyunları ile karşımıza çıkan yapımcının kuaföre salonu adını taşıyan oyunu hem grafikleriyle hem de oynanışı ile yüksek puan almayı hak ediyor.

Kuaför salonumuza dilediğimiz bir müşteriyi alarak başladığımız oyunda üçü erkeke üçü bayan altı kişi bulunuyor ve bunlar üzerinde dilediğimiz şekilde çalışabiliyoruz. Bir kuaför salonunda bulunan tüm malzemeler elimizin altında. Saçı kesme, tarama, boyama, düzleştirme, yıkama ve kurulama, sakal kesimi dahil pek çok işlemi dilediğimiz sırada dilediğimiz dozda uygulayabiliyoruz. Oyunun en güzel yanı ise tüm bunları yaparken karakterlerimizin tepki vermesi. Saçlarını yıkarken ve boyarken nefes tutmaları, sakallarını tıraş makinesi ve ustura ile alırken tedirgin olmaları gibi hoş animasyonlar mevcut.

Uygulama içi satın alım sunmaması ile çocukların da rahatlıkla oynayabileceği oyunun yenilenen sürümünde birçok gelişme görüyoruz. 6 yeni karakter, yeni aletler, yeni aksesuarlar, daha gerçekçi renkli sprey efektleri, animasyonlar gibi çok sayıda yenilik Toca Hair Salon 2 ile birlikte geliyor.

YORUMLAR