Toilet Time 1.0.0.4 (winphone)

Toilet Time

Toilet Time
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toilet Time, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz en eğlenceli tuvalet oyunu.

Windows Phone telefonunuzla tuvalette oyun oynamayı seviyorsanız Toilet Time kesinlikle denemeniz gereken tuvalet oyunları arasında. Tuvalette ihtiyacınızı giderirken çok zaman harcıyorsanız bu oyundaki mini oyunları oynayarak vaktin nasıl geçtiğini anlamayacağınızın garantisini verebilirim.

Aslında çoğumuz saklasak ta tuvalette vakit geçirirken mobil cihazımıza sarılıyor ve oyun oynuyoruz. Bu kişiler için özel olarak hazırlanan tuvalet oyunları iOS ve Android platformunda yaygın olsa da Windows Phone platformunda çok sık rastladığımız bir oyun türü değil. Hatta Toilet Time platformdaki tek tuvalet oyunu.

Tapps imzasını taşıyan yapımda bizlere çeşitli görevler veriliyor ve onları belli bir süre içerisinde yapmamız isteniyor. Tuvaleti pompa ile açma, sohbet esnasında öksürerek adamın osurmasını gizleme, tuvaleti saran hamamböceklerini öldürme, iş toplantısının ortasında aniden tuvaleti gelen adamı toplantıya döndürme, el yıkama, dışkı temizleme, ihtiyacını gideren adama yardımcı olma gibi bayanların gördüklerinde oyunu kapatmak isteyeceği (Zaten bu oyunu bayanların oynayacağını sanmıyorum.) çok sayıda görevin bulunduğu oyunda başarı ile gerçekleştiremediğimiz her görev sonrası canımız azalıyor.

Web tarayıcılarımızda oynadığımız flaş oyunların grafik kalitesini sunan tuvalet oyununda oynanış ilginç bir şekilde kolay değil. Her bölümde yapmamız gerekenler farklı ve süre barı çok hızlı ilerliyor. Öte yandan başaramadığımız göreve yeniden başlamıyor, başka bir göreve yönlendiriliyoruz. Bu yönden oyun ciddi anlamda odaklanma gerektiriyor.

Toilet Time, Windows Phone platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Ancak reklamsız bir oynanış sunmuyor ve gerçek para ile satın alabileceğiniz içerikler bulunuyor.

YORUMLAR