Tom's Jetski (winphone)
Tom's Jetski
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    59

  • Üretici

    Outfit7

Tom's Jetski, Konuşan Tom ve Angela'nın mavil sularda jetski keyfine ortak olduğunuz eğlenceli Windows Phone oyunu.

Tom's Jetski Türkçe adıyla Konuşan Tom Jetski oyununda Tom ve Angela’nın jet ski keyfine ortak oluyoruz. Windows Phone telefonumuza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz yeni Outfit oyununda jet skiyle birbirinden zorlu ve tehlikeli hareketler yapmamız gereken görevlere katılıyoruz.

Konuşan Tom, Angela serileriyle milyonlarca kişinin beğenisini kazanmış Outfit’in yeni oyununda sevimli karakterlerimiz jet ski kullanıyor. Jet ski kullanmayı ne ara öğrendiler bilmiyorum ancak bu işte oldukça başarılı olduklarını söylemem gerek. Profesyoneller gibi tehlikeli engellerden kendilerini kolaylıkla sıyırabiliyorlar, rampaları bir enge olarak değil özel hareketlerini sergileyebilecekleri bir araç olarak görüyorlar.

Tom ve sevgilisi Angela ile denizlere açıldığımız oyun sonsuz koşu tarzında hazırlanmamış. Görev bazlı ilerliyoruz ve her bölümde tamamladığımız görev sayısına göre puan kazanıyoruz. Bu noktada dilersek puanımızı arkadaşlarımızla paylaşabiliyor veya kendi kendimize kimseyle yarışmadan, zevkine oynayabiliyoruz.

YORUMLAR