Tom's Love Letters 2.1.2.0 (winphone)

Tom's Love Letters

Tom's Love Letters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom's Love Letters, konuşan sevimli kedi Tom ile Paris'in prensesi Angela'nın bir araya geldiği bir Windows Phone uygulaması.

Tom's Love Letters, konuşan kedi Tom ile Angela’yı baş başa yakaladığımız ve Tom’un hislerini göstermesi için yardımcı olduğumuz bir aşk uygulaması. Windows Phone’da da ücretsiz indirilebilir olan uygulamada iki sevimli kedinin animasyonlarının daha da iyileştiğini görüyoruz.

Daha önce Konuşan Kedi Tom ve Angela uygulamalarını indirip keyif alarak kullandıysanız Tom’un Aşk Mektupları uygulamasını da öneririm. Tamamen farklı bir formatta hazırlanan uygulamada sevimli kedimizi Tom büyümüş olarak karşımıza çıkıyor. Eski sevimliliğini koruyan Tom’un karşısındaki isim ise tahmin edeceğiniz üzere Paris’in prensesi Angela.

Arka planda romantik ortamlar için en ideal şarkıların çaldığı uygulamada Tom, Angela’ya olan hislerini ekrana dokunuş şeklimize göre gösteriyor. Tom’un üzerine dokunduğumuzda Tom Angela’ya sarılıyor. Kedilerimizin kafalarına dokunduğumuzda Tom Angela’yı kucaklıyor. Angela’ya dokunduğumuzda ise öpüşmeye başlıyorlar.

İki şirin kediyi bir araya getiren uygulamada yaptığımız tek şey Tom ile Angela’nın bakışlarını izlemek değil. Ayrıca bu müthiş ikilinin çekilmiş fotoğraflarından oluşan kartpostallara mesajlarımızı ekleyip arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Öte yandan uygulama çalan 4 adet romantik şarkıyı mağazaya uğrayarak satın alabiliyoruz.

Tom's Love Letters (Tom’un Aşk Mektupları), Windows Phone platformunda bulabileceğiniz en şirin aşk uygulaması ve de 10 milyondan fazla indirme ile oldukça popüler.

YORUMLAR