Total Conquest 1.6.1.2 (winphone)

Total Conquest

Total Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Total Conquest, Roma valisi olarak kendi şehir devletinizi kurup yönettiğiniz, çoklu oyuncu destekli bir savaş / strateji oyunu.

Total Conquest, Windows Phone telefonunuzda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çoklu oyuncu destekli strateji oyunları arasında yer alıyor. Gameloft tarafından geliştirilen ve Türkçe dil seçeneği ile gelen yapımda Roma İmparatorluğu dönemine gidiyoruz.

Sezar'ın ölümü ile birlikte Roma İmparatorluğu'nda kargaşa dönemi başlar ve taht kavgası yapılırken biz de Roma valisi olarak devreye giriyor ve mutlak üstünlük kurmak, toprakları korumak, düşmanları alt etmek için kendi lejyonumuzu oluşturmak için mücadele içerisine giriyoruz.

Roma valisi rolünü üstlenerek bir yandan kendi eşsiz şehir devletimizi kurup yönettiğimiz diğer yandan güçlü bir ordu yaratmaya çalıştığımız oyunun çoklu oyuncu modu her şey diyebilirim. Güçlü oyunculardan oluşan bir lejyona katılabildiğimiz gibi kendimimizinkini oluşturabiliyor ve saatler boyunca süren lejyon savaşlarında nefes kesen dakikalar geçirebiliyoruz.

Güçlü Roma İmparatorluğu'nu kontrol etme şansı sunan Total Conquest, çoklu oyuncu desteği ile platformdaki başarılı savaş ve strateji oyunları arasında.