Traffic Rider (winphone)

Traffic Rider

Traffic Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    2,986

  • Üretici

    Soner Kara

Traffic Rider, yüksek kalitede görsellere sahip Türk yapımı motor yarışı oyunu ve ücretsiz.

Traffic Rider, Traffic Racer oyunuyla bildiğimiz Soner Kara’nın yeni oyunu. Trafiğin akıp gittiği şehirde motosikletimizle birbirinden tehlikeli hareketler yaparak başka bir deyişle şov yaparak puan toplamaya çalıştığımız motor yarışı oyununda gece ve gündüz sürüş deneyimi de yaşıyoruz.

Gerek görselleriyle gerekse de oynanışıyla Windows Phone platformunda öne çıkmayı başaran Traffic Rider tamamen ücretsiz ve gösteri amaçlı çıktığımız yolda araçları sollayarak yüksek puan elde etmeye çalıştığımız eğlence dozu yüksek bir oyun. Tek kuralın trafikteki araçlara silme geçmek olduğu yarış oyunu sonsuz yapıda değil. Her bölümde farklı bir görevi tamamlamamız isteniyor. 40’dan fazla görev boyunca 20 farklı motosiklet kullanabiliyoruz ki motosikletlerin gerçekleriyle birebir modellendiğini, muhteşem durduklarını belirtmem gerek.

Küçük boyutuna rağmen kaliteli görseller sunan Türkçe motorsiklet yarışı oyununda ne kadar tehlikeli hareket yaparsak o kadar yüksek puan alıyoruz. 100 kmh üzerinde hızla giderken araçları sollama, çift yönde karşı şeritten gitme, motoru tek teker üzerinde sürme bize ekstra puan kazandırıyor. Tabii ki trafik çok yoğun olduğundan bu hareketleri yapabilmek kolay değil; refleksleriniz çok iyi olmalı.

YORUMLAR