Trivia Crack 1.0.0.3 (winphone)
Trivia Crack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,812

  • Üretici

    Etermax

Trivia Crak ücretsiz olarak sunulan ve farklı kategoriler altında toplanmış genel kültür soruları içeren bir yarışma oyunu.

Trivia Crack büyük küçük herkesin büyük bir beğeniyle oynayabileceği, ücretsiz bir Windows Phone oyunu olarak tanımlanabilir. Eğlenceli bir atmosfer sunan bu oyundaki temel amacımız karşımıza çıkan soruları doğru bir şekilde yanıtlamak.

Oyunu özellikle arkadaşlarıyla oyun oynamaktan keyif alan kullanıcılara öneriyorum. Sık sık bir araya gelen gruplar için iyi bir seçenek olacağını düşünüyorum. Oyun tamamiyle bir yarışma havasında ilerlediği için arkadaşlarınızla keyifli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz. Elbette oyunu oynayabilmek için İngilizce bilmek gerekiyor. Fakat çok komplike olmadığı için temel seviye İngilizce bilen herkes bu oyunu rahatlıkla oynayabilir.

Oyunda çok sayıda soru aktegorisi bulunuyor. Bu kategorilerden dilediğimizi seçerek soruları cevaplamaya başlayabiliyoruz. Sunulan kategoriler arasında coğrafya, sanat, spor, tarih ve sanat gibi konular mevcut. Hangisinde iyi olduğunuzu düşünüyorsanız onu seçip yarışabilirsiniz.

Trivia Crak genel kültür bilgisine güvenen ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen tüm Windows Phone kullanıcıları tarafından keyifle oynanacaktır.

YORUMLAR