Trucking Mania 1.1.1375.0 (winphone)

Trucking Mania

Trucking Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Trucking Mania, 2 boyutlu grafikleri ve fizik tabanlı oynanışı ile dikkat çeken eğlenceli bir yük taşıma oyunudur.

Trucking Mania, Rus bağımsız oyun geliştiricisi Dampirik tarafından ücretsiz olarak sunulan, kısa sürede mağazadaki en iyi 5 ücretsiz oyun arasına girmeyi başarmış bir sürüş oyunudur.

Harika 2 boyutlu grafikler ve gerçeğe yakın fizik motoru ile dikkat çeken oyunda bir kamyon şoförü olarak madendeki mineralleri kamyonumuzun içine boşaltıyor ve topladığımız mineralleri fabrikaya sağ salim ulaştırmaya çalışıyoruz. Tabii ki ulaştırma esnasında engellere takılma sonucu yükümüzün düşmesi, benzinin aniden bitmesi gibi çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bu yüzden yükleme işine başlamadan depoyu doldurduğunuzdan emin olmanız gerekiyor ve yolda temkinli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Yükü sağ salim yerine ulaştırdığımızda ise para kazanıyor ve paramızı yeni araçların ve yolların kilidini açmak için kullanıyoruz.

Jeep’ten madencilik kamyonuna kadar çok sayıda aracı kullanmamıza izin veren oyunda kontrol sistemi oldukça basit. Gaz / fren için sağdaki, geri / ileri vites için soldaki düğmeyi kullanıyoruz. Ancak yükü zamanında ve eksiksiz ulaştırabilmeniz için kontrolleri ustalıkla kullanmanız gerekiyor.

Trucking Mania Özellikleri:

  • Jeep ile damperli kamyon arasında farklı sürüş tekniği gerektiren onlarca araç
  • 5 farklı manzara ve 200’den fazla harita
  • 2 boyutlu grafikler, çok iyi ayarlanmış denge sistemi