Turbo Racing League 1.4.0.0 (winphone)

Turbo Racing League

Turbo Racing League
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Turbo Racing League, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir yarış oyunudur.

Windows Phone işletim sistemien sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz farklı bir yarış oyunu arıyorsanız Turbo Racing League tam aradığınız oyun olabilir.

Farklı dokunmatik kontrolleri, 3 boyutlu efektleri, etkileyici animasyonları ve çok daha fazlasıyla kullanıcıları kendisine bağlamayı başaran oyun sizlere farklı bir yarış deneyimi sunacaktır.

Sıradan yarış oyunlarında kullandığınız arabalar veya motorlar yerine bu oyunda jet motorlu salyangozları kontrol edeceksiniz ve yarışçılarınızın istediğiniz şekilde görünmesini sağlayabileceksiniz. Sadece yarışacağınız karakterleri özelleştirebilmek için bile 100'den fazla farklı varyasyonu sizlere sunan oyun, ayrıca karakterleriniz üzerinde yer alan jet motorlarını da geliştirebileceğiniz seçenekleri sunmaktadır.

Elle hazırlanmış birbirinden etkileyici yarış pistleri, son sürat birbiriyle yarışan salyangozlar ve yarış sırasında pistin durumuna göre yapacakları akrobatik hareketlerle keyifli dakikalar geçireceksiniz.

Tüm bunların dışında sosyal medya hesaplarıyla entegrasyon, lider tabloları, oyuncu istatistikleri ve çok daha fazlası keşfetmeniz için Turbo Racing League'de sizleri bekliyor.

YORUMLAR