Tweetium (winphone)
Tweetium
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    112

  • Üretici

    B-side Software

Tweetium, resmi Twitter uygulamasında olmayan özellikleri sunan başarılı bir istemci.

Tweetium, resmi Twitter uygulamasında olmayan özellikleri sunan, kolay kullanılabilir ve hızlı arayüze sahip bir Twitter istemcisi. Sürekli olarak güncellenen ve resmi Twitter uygulamasında olmayan özellikleri bünyesinde barındıran istemci Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu.

Twitter’ın Windows Phone kullanıcıları için hazırladığı resmi uygulaması bulunuyor ancak Android ve iOS platformundaki gibi sürekli olarak güncelleme almadığından oldukça geride. Siz de benim gibi gündemi takip etmek ve dünyanın dört bir tarafında olan bitenden anında haberdar olmak için Twitter uygulamasını kullanan biriyseniz bu durumdan kesinlikle şikayet etmişinizdir. Tweetium ise resmi Twitter uygulamasından şikayetçi olanları kesinlikle memnun edecek bir istemci.

Tweetium’u resmi Twitter uygulamasından ayıran birçok özelliği bulunuyor. Aynı anda yedi hesaba kadar giriş izni vermesi, takipçilerinizden gelen bildirimleri anında iletmesi, üçüncü parti medya türlerini paylaşmayı desteklemesi, daha detaylı bir arama bölümü sunması, kolay gezinebilir bir arayüze sahip olması Tweetium’u farklı kılan özelliklerden sadece birkaçı.

Resmi Twitter uygulamasının aksine sürekli güncellenerek hatalarını kapatan ve kullanıcılara daha iyi bir sosyal ağ deneyimi sunan Tweetium’un tek beğenmediğim yanı ücretli gelmesi oldu.

YORUMLAR