TwoDots 1.0.0.1 (winphone)

TwoDots

TwoDots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TwoDots, Windows Phone telefonunuzda boş zamanlarınızda, seyahat esnasında, okula / işe giderken oynayabileceğiniz harika bir bulmaca oyunu.

TwoDots, parçaları birleştirmeye dayanan bulmaca oyunlarını oynamak hoşunuza gidiyorsa Windows Phone telefonunuza indirip deneyebileceğiniz yapımlar arasında. Basit gözü yormayan düz tasarımı ile dikkat çeken bulmaca oyununda amacınız renkli noktaları birleştirmek. Kulağa oldukça basit gelse de bazı bölümlerde bunu başarabilmek için saatlerinizi verecek, bazı bölümlerde de “geçmek imkansız” diyeceksiniz.

Android ve iOS platformunda milyonlarca indirmeye ulaşan popüler bir bulmaca oyunu TwoDots resmi olarak Windows Phone’da bulunmuyor lakin orijinal oyunu aratmayacak başarılı bir kopyası mevcut ve aynı isimle karşımıza çıkıyor.

Çocukların oynayabileceği basitlikte görünen ancak oynadığınız vakit zorluğunu hissedeceğiniz oyunda farklı renklerle doldurulmuş bir tablo karşınıza çıkıyor. Siz de aynı renkte olanları birleştirerek tabloyu eritmeye çalışıyorsunuz. En az iki noktayı birleştirebiliyor, dikey ve yatay konumda kare ve dikdörtgen şekli oluşturarak çok daha fazla noktayı alabiliyorsunuz. Bu kadar basit olan oyunun zorluğu nerede? diye düşünebilirsiniz. Zorluk, özellikle ilerleyen bölümlerde ortaya çıkıyor. Daha az hamle ile daha fazla sayıda noktayı eritmeye uğraşıyorsunuz. Her ne kadar güçlendiriciler yardımcı öğe olarak bulunsa da bunlar sınırlı.

Hem kısa hem de uzun süreli oynayışta keyif veren TwoDots, çok basit görünse de ilerlemek için ciddi anlamda kafa yormanız gerektiren bir bulmaca oyunu. Sağlam sinirleriniz varsa deneyin derim.