Uber 2.0.10.1 (winphone)
Uber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    156

  • Üretici

    Uber Technologies

Uber uygulamasını Windows Phone cihazlarınızda kullanarak kendinize özel taksinizi hemen bulabilir ve yolculuk edebilirsiniz.

Uber uygulaması, uzun süredir mobil platformlarda kullanıcılara sağladığı ulaşım kolaylıkları sayesinde ünlü olmayı başardı ve isteyen kullanıcıların özel taksi şöförleri, isteyenlerin ise yolcu olabilmelerini sağlayarak kendine piyasada sağlam bir yer edindi. Dolayısıyla uygulamanın Windows Phone cihazlar için yayınlanmaması düşünülemezdi.

Uber uygulamasını kullandığınızda, en yakınınızdaki Uber sürücüsüne bir uyarı gidiyor ve böylece sizi bulunduğunuz yerden alarak başka bir yere götürmek isteyen kullanıcılar gelir elde edebiliyor, siz de daha uygun fiyata yolculuk edebiliyorsunuz.

Hangi sürücünün hangi fiyatları sunduğunu da kolayca görebiliyorsunuz ve para aktarımı Uber üzerinden gerçekleştiği için nakit olarak çalışma zorunluluğunuz da kalmıyor. Dilerseniz sürücüleri oylayabilir ve böylece kötü niyetli sürücülerin düşük puanlar alarak iş bulamamalarını sağlayabilirsiniz.

Eğer bulunduğunuz konumun tam adresini bilmiyorsanız, sürücünün sizi alabilmesi için haritada işaretleme yapabilir ve dolayısıyla GPS'in gelişmiş olanaklarından faydalanabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü kolay kullanılır ve sade bir şekilde hazırlandığı için taksi bulmak ya da taksici olmak oldukça basit.

Faturaya ihtiyacınız varsa, yolculuğunuz tamamlandıktan sonra e-posta adresinize Uber tarafından faturanız da gönderilecektir. Büyük şehirlerdeki toplu ulaşım mantığını çok daha etkin ve işe yarar hale getiren Uber uygulaması henüz ülkemizde kullanılamıyor ancak yurtdışındaki büyük şehirlerde yaşayanlar kolayca kullanabilirler.

YORUMLAR