Ultimate Torch 1.0.1.0 (winphone)

Ultimate Torch

Ultimate Torch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    68

  • Üretici

    Mr. APPs s.r.l.

Stilistik ve sade bir el feneri uygulaması arayan Windows Phone kullanıcıları için Ultimate Torch oldukça iyi bir tercih olacaktır.

Windows Phone cihazınız için birçok ışık ve el feneri uygulaması bulunuyorken Ultimate Torch isimli bu örnek diğerlerinin arasından sıyrılabilecek farklı özelliklerle ön plana çıkan sevimli bir uygulama. Oldukça temiz bir arayüze sahip olan bu uygulama ile bir Batman modu bile mevcut. Bu sayede uygulamanıza kendi kişisel havanızı katmanız da mümkün oluyor. Bu tarz bir uygulama araıyorsanız bu seçeneği mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Kullanım kolaylığını kolay anlaşılır arayüzüne borçlu olan uygulamanın ana ekranının en üstünde batarya ikonunun yer aldığını göreceksiniz. Bununla birlikte açma kapama butonları da mevcut. Ekranın aşağı kısımlarında ise farklı özellikleri size takdim eden bir panel var.

Ultimate Torch hem kameranızın jem de ekranınızın ışınğından yararlanıp size azami ışık gücünü sunabilen bir uygulama. Farklı üç ışıklandırma modu olan Ultimate Torch bunlara ses efektleri de katarak fenerinizi eğlenceli bir hale büründürüyor. Sesli komutla da ışığı söndürebildiğiniz uygulama sayesinde alinizin yetişmediği yerde telefonun aydınlığını kısabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu ışık ve el feneri uygulaması ile karanlıkta emin adımlarla ilerleyebileceksiniz.

YORUMLAR