ULTRAFLOW 1.0.0.0 (winphone)

ULTRAFLOW

ULTRAFLOW
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için sade ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız ULTRAFLOW mutlaka denemeniz gereken bir örnek.

Windows Phone için ücretsiz bir beceri oyunu olan ULTRAFLOW, hem uygulama içi satın alma seçeneklerine sahip değil hem de reklamlardan bile arındırılmış bir çalışma. Beceri yeteneklerinize keskin bir zeka gerektiren bulmacalar da yerleştiren bu oyunda yapmanız gereken şey her bölümde sahip olduğunuz topu engebeli bir zeminden ekranda yer alan hedef noktasına ulaştırmak. Kulağa aslında kolay gelen bu işlem için tekrar deneme şansınız ise oldukça sınırlı.

Sade ve zarif grafiklerle temel semboller üzerinden yürüyen oyun tasarımında 99 farklı seviye boyunca hedefi tutturmanız gerekiyor. Bu hedefi gerçekleştirirken hem keyif alacaksanız hem de sinirden dişlerinizi sıkacağınız anlar da olacak. Zamanla daha da zor olan bölümler içerisinde isabet yeteneği, sabır ve zamanla gibi özelliklerinizi sınama şansınız olacak.

ULTRAFLOW ile ilgili şikayet edebileceğimiz bir nokta bulamadık. Oyun belki de mobil cihazlar için çıkan en derin çalışmalardan biri değil ama bir iyi niyet göstergesi olarak tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak sunulmuş olması büyük bir artı puan. Bunun yanında sade grafikler akıcı bir oynanışı da yanında getiriyor. Çerezlik oyunlar kategorisinde görevini tamamen yerine getirebilecek bir donanıma sahip olan bu çalışma sizde bağımlılık yaratabilir. Nitekim, ufak molalarda kolaylıkla oynayabileceğiniz bölümler ufak bir heyecan için ideal.

YORUMLAR