UniShare 0.9.2.0 (winphone)

UniShare

UniShare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

UniShare, sosyal ağlarda aynı anda durum güncellemesi yapmak için kullanabileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

UniShare, tüm sosyal ağ hesaplarınızda durumunuzu eş zamanlı olarak güncellemek istediğinizde Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir uygulama. Sharit uygulamasına benzerliği ile dikkat çeken uygulama Facebook, Twitter, LinkedIn gibi gün içerisinde en çok kullanılan sosyal ağ servislerinin yanında Yammer, Tumblr, Path, VK, Pocket uygulamalarını da destekliyor.

Sosyal ağ uygulamaları mobil cihazlarımızda en sık kullandıklarımız arasında ve paylaşım yapmanın haricinde gün içerisinde karşılaştığımız bir olaya tepkimizi göstermek için zaman zaman durum güncellemesi yapıyoruz. Birden fazla sosyal ağ uygulaması kullanıyorsak hesaplarımızı birbirlerine bağlayarak tüm sosyal ağ hesaplarımızda eş zamanlı olarak durumumumuz güncelleyebiliyoruz. Oldukça faydalı olan bu özellikte nadir de sorunlar oluşabiliyor ve hesabımızı bağlayamadığımızdan tüm hesaplarda ayrı ayrı yazmak durumunda kalıyoruz. Bu noktada yardımımıza birden fazla ağ üzerinde eş zamanlı olarak durum güncellemesi yapmamıza izin veren uygulamalar koşuyor. UniShare de bunlardan biri.

Twitter, Facebook ve LinkedIn uygulamalarını destekleyen UniShare diğer ağları eklemek istediğimizde bizi ek paket satın almaya zorluyor. Örneğin Yammer, Tumblr uygulamalarını da kullanıyorsanız paket bölümüne gidip satın almanız gerekiyor. Bunlar gün içerisinde sıklıkla kullanılan uygulamalar olmadığından bunu bir eksik olarak görmek yanlış olabilir ancak Facebook sayfamızda gönderide bulunmak için FB pro Package isimli paketi satın almamızı istemezi bence büyük saçmalık.

Windows Phone’un dijtal asistanı Cortana ile entegre şekilde çalışan uygulamada hangi sosyal ağlarda durum güncellemesi yapacaksınız önceden başlangıç ekranından seçmeniz gerekiyor. Sonrasında iletinizi yazıp gönder butonuna dokunduğunuzda tüm sosyal ağ hesaplarınızda paylaşmış oluyorsunuz. Dilerseniz ayarlar menüsünden de sosyal ağ seçimi yapabiliyorsunuz.

UniShare, standart bir sosyal ağ kullanıcısının işine çok yaramayacak bir uygulama olmakla birlikte sayfa yöneten, aynı anda birden fazla sosyal ağda durum güncellemesi yapmak durumunda olan biriyseniz kesinlikle işinize yarayacaktır.

YORUMLAR