Unit Converter 1.2.0.0 (winphone)

Unit Converter

Unit Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Unit Converter, Microsoft'un Windows Phone kullanıcılarına özel sunduğu birim çevirme uygulaması.

Unit Converter, Windows Phone cihazınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz modern görünümlü ve tamamen ücretsiz bir birim çevirme uygulaması ve Microsoft imzasını taşıması ile mağazadaki en iyiler arasında diyebilirim.

Günlük hayatta sıklıkla olmasa da ihtiyaç duyduğumuz uygulamalar arasında bulunan birim çeviriciler, uzunluk, sıcaklık, hız, zaman, hacim, açı, ağırlık, alan gibi pek çok birimler arasında kolaylıkla dönüşümler yapmamıza izin veriyor. Kafadan hesaplamak zorunda olmadan sadece birkaç dokunuşla dilediğimiz birimi dilediğimiz birime çevirebiliyoruz. Unit Converter da bu uygulamalardan biri.

Son derece sade ve modern tasarıma sahip bir arayüz ile geldiğinden Unit Converter uygulamasını kullanırken herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Birim çevirirken ihtiyaç duyacağınız her şey elinizin altında ve uygulamanın kullanımı çok rahat.

Sık kullandığınız birimleri favorilerinize eklemeniz için de seçenek sunan Unit Converter uygulaması sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkıyor ve de oldukça kaliteli. Türkçe dil seçeneğinin olmaması dışında bana göre eksik bir yanı yok.

YORUMLAR