UZMANTV 2015.619.1413.3433 (winphone)
UZMANTV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    59

  • Üretici

    Magnet

UZMANTV Windows Phone uygulaması ile merak ettiğiniz soruların yanıtlarını deneyimli kişilerden alabiliyorsunuz.

UZMANTV, hemen her konuda merak ettiklerimizin yanıtını bulabildiğimiz en önemlisi de kafamıza takılan sorulara alanında en deneyimli kişilerin yanıtladığı videolu bir soru cevap platformu ve mobil platformlarda da yer almakta. Yemek, iş, sağlık, spor, moda, teknoloji ve daha onlarca kategoride halk tarafından en çok merak edilen soruların yanıtlarını videolu anlatımlarla destekleyen harika bir uygulama diyebilirim.

UZMANTV mobil uygulaması Windows Phone platformunda oldukça geç karşımıza çıktı ancak hem görsellik hem de içerik olarak Android ve iOS sürümünden oldukça farklı (iyi manada) olduğunu özellikle belirtmek isterim. Zira Windows Phone ülkemizde yaygın olarak kullanılmadığından çoğu uygulama geliştirici sırf “Windows Phone uygulamamız var.” desin diye yapıyor. Ancak Magnet çok iyi iş çıkarmış diyebilirim. Günümüz tasarım diline uygun ve dilediğimiz içeriğe ulaşmamızı sağlayan arayüz üzerine UZMANTV’nin öne çıkan özelliklerini yerleştirmiş.

UZMANTV videolarını Windows Phone cihazımıza taşıyarak işimizi oldukça kolaylaştıran bu uygulamada arama özelliği de bulunmakta. Örneğin; akşam yemeği menünüzde misafirlerinize yeni bir tat sunmak istiyorsunuz. Yemeğin ismini arama kutusuna yazdığınızda karşınıza o yemeği en iyi şekilde hazırlamanıza yardımcı olacak aşçılar çıkıyor. Veyahut yeni bir akıllı telefon gördünüz ancak alıp almamakta kararsızsınız. Cihazın ismini yazıyorsunuz ve teknoloji editörünün yorumu ışığında kafanızdaki soru işaretlerini kaldırabiliyorsunuz.

Mobil uygulamanın diğer bir beğendiğim özelliği uzmanları takip etme seçeneği sunması. Özellikle takip ettiğiniz bir kişi varsa bu özellik sayesinde o kişinin tüm videolarına tek dokunuşla ulaşmakla kalmıyor, yeni videoları yayınlandığında haberdar oluyorsunuz.

YORUMLAR