Video Compressor 2014.622.2347.915 (winphone)

Video Compressor

Video Compressor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Compressor, Windows Phone cihazınızla çektiğiniz videoların çözünürlük, kalite, bit hızı değerlerini değiştirmenize izin veriyor.

Video Compressor, Windows Phone telefonunuzla çektiğiniz yüksek çözünürlüklü videoların kalitesini ayarlamanıza izin veren ve çeşitli platformlarda rahatlıkla paylaşabilmenize imkan tanıyan bir video sıkıştırma uygulaması.

Windows Phone telefonunuzla harika bir video çektiniz ancak sevdiklerinizle paylaşmak istediğinizde dosya büyüklüğünden dolayı sorun yaşamanız muhtemel. Video Compressor uygulaması ile bu sorunu ortadan kaldırabiliyorsunuz. Videonun çözünürlüğünü, kalitesini, bit hızını dilediğiniz şekilde ayarlamanıza izin veren uygulama, videonun el değmemiş halini ve işlendikten sonraki halini ayrı ayrı gösterebiliyor. Öte yandan video işleme sürecini alttaki çubuktan takip edebiliyor ve dilerseniz iptal edebiliyorsunuz.

Türkçe dil seçeneği ile gelen uygulamanın WhatsApp kullanıcılarını sevindirecek bir özelliği de bulunuyor. "WhatsApp Optimized" adı verilen bu seçenek sayesinde videolarınızı WhatsApp üzerinde en iyi kalitede sorunsuzca paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR