Videoshop 2015.624.1755.69 (winphone)

Videoshop

Videoshop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Videoshop, ücretsiz olmasına rağmen oldukça fazla özelliği kullanımımıza sunan, hızlı ve pratik bir Windows Phone video düzenleme uygulaması.

Videoshop, Android, iOS ve Windows Phone platformunda yer alan ve tüm platformlarda ücretsiz olarak kullanılabildiğimiz tek video düzenleme uygulaması. Kesip biçme, efekt ve filtre uygulama gibi temel video düzenleme uygulamalarında rastladığımız araçların yanında müzik ekleme, ses kaydetme, slow motion ve timelapse videolar üretme gibi her uygulamada olmayan yararlı - etkili araçları da sunuyor.

Windows Phone 8.1 üzeri telefonlarla uyumlu olan en işlevsel, kullanışlı, hızlı video düzenleme uygulaması diyebileceğim Videoshop uygulaması, mobilde de video düzenlemeyle uğraşanlar, sosyal ağlarda kendi videolarını paylaşanlar için eşsiz bir uygulama diyebilirim. Videolarınızı düzenlerken ihtiyaç duyacağınız tüm araçlar mevcut ve daha önemlisi hepsini fazla uğraşmadan zahmetsizce kullanabiliyorsunuz.

Videoshop ile videolarımızın istenmeyen kısımlarını atabilmemiz, videolarımıza kütüphanemizden müzik ekleyebilmemiz, kendi sesimizi aktarabilmemiz, başına veya dilediğimiz bir bölümüne açıklayıcı metinler yerleştirebilmemiz, videolarımızı birleştirebilmemiz, parlaklık – kontrast – doygunluk değerleriyle oynayabilmemiz mümkün. Ancak ilginç olarak Windows Phone’da video hızı ayarlama, slayt gösterileri olluşturma, Vine videoları yaratma, videoyu tersten oynatma, videolar arasına geçiş efekti koyma, hatta videoyu sosyal ağlarda paylaşma gibi önemli özellikleri kullanamıyoruz. Üreticiye göre ilerleyen güncellemelerle bu fonksiyonlar da eklenecek.

Windows Phone platformunda kırpılmış özelliklerle karşımıza çıkan Videoshop, sonraki güncellemelerle birçok kullanıcının varsayılan video düzenleme uygulaması arasına girecektir.