VK 3.0.3.0 (winphone)
VK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    2,042

  • Üretici

    V Kontakte

Resmi VKontakte uygulaması ile popüler sosyal ağın tüm özelliklerini akıllı telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Windows Phone için resmi VK uygulaması ile dünyanın en geniş sosyal ağ platformunun tüm işlevlerine akıllı telefonunuz üzerinden erişebilirsiniz.

Facebook’tan sonra en büyük sosyal ağ sitesi olarak bilinen VKontakte’ın Windows Phone plaformu için geliştirilmiş versiyonu ile vk.com sitesini açmadan, sosyal ağın sunduğu tüm özellikleri akıllı telefonunuzdan kullanabilirsiniz.

Hızlı ve kullanıcı dostu arayüze sahip sosyal ağ uygulaması ile akışınızı takip etmekten mesajlaşmaya, profilleri görüntülemekten videoları izlemeye kadar pekçok işlevi kullanabilirsiniz. VK kullanıcılarının profillerini inceleyebilir, dilerseniz arkadaşlık teklifleri gönderebilirsiniz. Fotoğraf albümlerine göz atabilir, beğenebilir ve yorum gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz müzikleri dinleyebilir, videoları yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

Windows Phone platformundaki en iyi sosyal ağ uygulamasının 3.0.3 sürümü ile birlikte; Haber kaynaklarını takip etme, kullanıcı ve grupları sabitleme, konu açma gibi ek fonksiyonlar kazandırılmıştır. Ayrıca bu sürümde çeşitli bug düzeltmeleri yapılmıştır.

YORUMLAR