VoiceTranslator 2.0.2.0 (winphone)

VoiceTranslator

VoiceTranslator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoiceTranslator, Windows Phone akıllı telefonlarla uyumlu popüler çeviri uygulamasıdır.

VoiceTranslator, Windows Phone platformunda en çok tercih edilen çeviri uygulamasıdır. Birçok dilde destek veren uygulama ile ister metinleri elle girerek, isterseniz de sadece sesinizi kullanarak kelime ve cümle çevirisi yapabilirsiniz.

Bulut tabanlı çalışan bir çeviri uygulaması olan VoiceTranslator, ses tanıma ve yazıdan sese dönüştürme desteği sunuyor. Aktif internet bağlantınızın olduğu sürece sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamanın desteklediği diller arasında Türkçe de bulunuyor ve oldukça başarılı.

Uygulamanın çeviri ekranı son derece basit tasarlanmış. Çeviri menüsünde hangi dilden hangi dile çevirmek istediğiniz, sesli çevireceksiniz uygulamanın anladığı kelime veya cümle ve çeviri gösteriliyor. Dilerseniz dil seçimini kaydedip, başlangıç ekranınıza sabitleyebiliyorsunuz. Örneğin; İngilizce’den Türkçe’ye veya Türkçe’den İngilizce’ye gibi sık kullandığınız dilleri sabitlediğinizden her defasında yeniden seçmek durumunda kalmıyorsunuz.

VoiceTranslator’ın en güzel yanı ise sürekli güncellenmesi; bu sayede de iyileştirilmesi. Windows Phone akıllı telefonunuz için hem ücretsiz, hem de kullanışlı bir çeviri uygulaması arıyorsanız VoiceTranslator’a bakmadan geçmeyin.

YORUMLAR