Wakie 2.0.0.0 (winphone)
Wakie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    151

  • Üretici

    Budist

Wakie uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz çok eğlenceli bir alarm uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Wakie uygulaması, son zamanların en ilginç uygulamaları arasında yer alıyor ve alarm olarak diğer kullanıcılar tarafından uyandırılmanızı sağlıyor. Artık sıradan alarm sesleri ya da uyanmak için kullandığınız matematik bulmacalı alarm uygulamalarına bir son verebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak bir alarm kurduğunuzda, başka bir kullanıcı tarafından o saatte aranıyorsunuz ve bu sayede sesler yerine gerçek bir kişinin sizi uyandırmasıyla güne başlayabiliyorsunuz.

Windows Phone işletim sistemli mobil cihazlar için hazırlanmış olan uygulama, oldukça kolay bir kullanıma sahip ve ücretsiz olarak sunuluyor. Bu sayede kullanmak için herhangi bir engele sahip değilsiniz ancak şimdilik maalesef ülkemizde alarm kurma opsiyonu tanımıyor. Lakin yine de Türkiye'den diğer uygulama kullanıcılarını uyandırma izniniz var. Geliştiricisi yakın zamanda diğer ülkelerde de alarm kurma özelliğinin yayınlanacağını belirtiyor.

Uygulamayı kullanırken karşı tarafı uyandırmak için tam 60 saniye vaktiniz var. Bu süre dolduğunda görüşmeniz otomatik olarak sonlandırılıyor ve yarıda kesilmemesi için 50. saniyede bir uyarı tonu gönderiliyor. Uygulamada hangi kullanıcıları uyandırmayı tercih edebileceğinize de seçebiliyor ve böylece hoşunuza gitmeyen insanlarla konuşmamayı seçebiliyorsunuz.

Siz karşıdaki kişi ile paylaşmak istemedikçe hiç bir şekilde iletişim numaranıza da erişilemiyor. Böylece gizliliğinizi korumak ve kendinizi saklamak veya saklamamak her zaman sizin ellerinizde diyebilirim. İlginç uygulamalar arayanların deneyebilecekleri uygulamalar arasında olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR