Where's My Mickey? 1.1.0.30 (winphone)

Where's My Mickey?

Where's My Mickey?
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Where's My Mickey, Disney'in Mickey çizgi film serisinden esinlenerek hazırladığı fizik tabanlı bulmaca oyunu.

Where's My Mickey?, Disney tarafından geliştirilen Mickey’nin maceralarını konu alan bir bulmaca oyunu ve ilginç olarak Windows Phone platformunda ücretli olarak indirilebiliyor.

Disney’in fizik tabanlı bulmaca oyunu Where’s My Water’a oynanış yönünden oldukça benzeyen hatta sadece hikayenin ve karakterlerin değiştirildiği bir oyun ile karşı karşıyayız. Kolaydan zora doğru ilerleyen 100’den fazla bulmacayı çözmemiz gereken oyunda sıcak yaz gününde arkadaşlarına limonata yapmak isteyen ancak su bulamayan Mickey’ye yardım ediyoruz. Her bölümde Mickey’e suyu ulaştırmak için farklı yolları deniyoruz. Bazen yağmur, bazen bulut, bazen de rüzgardan yardım alarak suyun kanallara dolayısıyla Mickey’ye ulaşmasını sağlıyoruz. Çözmekte zorlandığımız bölümlerde ipucu alabiliyoruz. Ancak ipuçları oldukça pahalı olduğundan harcamak için can atmayın derim.

Eğlenceli animasyonlar ve ara sahnelerle süslenmiş oyunda ilerledikçe gizli bölümlerin kilidini açıyoruz. Bu bölümlerde Goofy ve Minnie Mouse gibi Mickey’nin arkadaşlarına rastlamanız mümkün. Ancak bölümlerin hepsinin ücretsiz sunulmaması zaten satın aldığımız bir oyunda ekstra bölümler için para harcamamız gerektiği Where’s My Mickey’nin en beğenmediğim yanı oldu. Zaten 5 TL ödeyerek satın aldığımız bir oyunda tüm bölümler açık olmalıydı diye düşünüyorum.

Disney’nin Mickey çizgi filmleri serisinden esinlenerek hazırladığı Where’s My Mickey?’nin ücretsiz harika bir alternatifi bulunuyor ki bence Mickey hayranı değilseniz veya çocuğunuz Mickey diye tutturmuyorsa sevimli timsah Swampy’nin bulunduğu Where’s My Water 2’yi indirmenizi öneririm.

YORUMLAR