Where's My Water? 1.13.0.20 (winphone)
Where's My Water?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Disney

Where's My Water?, Disney'in fizik tabanlı bulmaca oyunu ve sadece Windows Phone'da tamamen ücretsiz.

Where's My Water?, Disney’in ödüllü bulmaca oyunları arasında ve sadece Windows Phone’da tüm bölümlerini ücretsiz olarak oynayabiliyoruz. Fizik tabanlı oynanış sunan oyunda timsahlardan ördeklere dört farklı karakterin sorunlarına çözüm bulmaya uğraşıyoruz.

Tüm platformlarda her yaştan kişinin en çok oynadığı bulmaca oyunlarından Where’s My Water’da Disney’in en sevimli dört karakteri karşılaşıyoruz. Her karakterin hikayesi farklı ve oyunda 500’den fazla bölüm bulunuyor. Tahmin edeceğiniz üzere hikaye modları sırayla açılıyor ve ilk oynamamıza verilen hikaye oyunun ana karakteri Swampy’nin üzerine kurulu.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenerek oynadığı oyunda amacımız her hikayede farklılık gösteriyor. Örneğin; Swamy’nin Hikayesi’ne giriş yaptığımızda şehrin altında kanalizasyonda yaşamını sürdüren bir timsahla karşılaşıyoruz. Oldukça sevimli ve arkadaş canlısı görünen timsahımız, günün yorgunluğunu üzerinden atmak için duş almak istiyor ancak borulara su ulaşmıyor. Bu noktada biz devreye giriyor ve suyun borulara ulaşmasını sağlıyoruz. Bir başka hikayede obez bir timsahın kendisi için yapılan özel yemekleri yemesi için tabağına kirli mor suyun akmasını sağlıyoruz.

Oyunun zor tarafına gelecek olursam, timsahlara suyu ulaştırmak için oldukça akılcıl davranmamız gerekiyor. Toprağı eşeleyerek borulara suyun ulaşmasını kolaylıkla sağlayabiliyoruz lakin gerek bonus bölümleri görmek, gerekse de seviye atlamak için suyun ördeklere de değmesini sağlamamız gerekiyor. Üç sevimli ördeğimiz de ekranın farklı noktalarında ve üçüne de suyun değmesi ilk bölümlerde olmasa da sonraki bölümlerde oldukça zor.

Where's My Water?, kafa yormadan ilerleyemeyeceğiniz tarzda bir bulmaca oyunu ve şu anda Windows Phone’da tamamen ücretsiz iken kaçırmayın derim.

YORUMLAR