WindUp 14.8.4.1730 (winphone)

WindUp

WindUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WindUp, Microsoft'un Snapchat'e rakip niteliğinde hazırladığı mesajlaşma uygulamasıdır.

WindUp, Microsoft Research tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak sunulan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Snapchat’e oldukça benzeyen uygulama, arkadaşlarınızla geçici mesaj ve medya paylaşma imkanı tanıyor.

Özellikle yurt dışında fazla sayıda kullanıcısı bulunan mesajlaşma uygulaması Snapchat’e fazlasıyla benzeyen yepyeni mobil uygulama WindUp, Microsoft imzasını taşıyor. Windows Phone 8 ve üzeri cihazları destekliyor.

Windows 8’in modern arayüzünün başarılı bir şekilde yansıtıldığı uygulama, tıpkı Snapchat gibi paylaştığınız mesaj, video veya fotoğraf arkadaşlarınız tarafından görüntülendiği an sihirli bir şekilde siliniyor. Farklı olarak mesajınızın görüntülendikten ne kadar süre sonra veya kaç defa görüntülendikten sonra silinebileceğini ayarlayabileceğiniz bir seçenek bulunuyor. Mesajlaşmanın haricinde video, resim ve kısa ses kaydınızı gönderebiliyorsunuz.

WindUp, Snapchat’e rakip olarak hazırlanan tek uygulama değil. Facebook’un Slingshot , Instagram’ın Bolt uygulaması Snapchat’ten sonra doğan uygulamalar arasında.

YORUMLAR